• Detail firmy

VHS holding s.r.o. HOTEL BOBR

Základní popis

Poskytujeme ubytování v příjemném prostředím 2 - 4 lůžkových pokojích, možnost pořádání seminářů, kultůrních a společenských akcí v zasedací místnosti nebo ve dvou salóncích.

Adresa

Čelakovského 4297
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25448927
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotelové a restaurační služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 624 035
Mobil: +420 723 811 726
Fax: +420 474 624 390
E-mail: recepce@hotelbobr.cz
WWW: www.hotelbobr.cz

Kontaktní osoba

Anna Hesová, - prokuristka - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.