• Detail firmy

Install,spol.s r.o.

Základní popis

Nabídka plynoinstalace a zdravotechniky, opravy, servis a revize domovních plynových zařízení, průmyslových plynovodů a kotelen.

Adresa

Sušilova 183
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18189032
DIČ:  321-18189032
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  30
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Servisy kotlů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 381 481
Fax: +420 573 379 757
E-mail: install.bph@worldonline.cz
WWW: www.installbph.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Josef Škrdlík - Jednatel, Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy