• Detail firmy

TRUHLÁŘSTVÍ ARTES s.r.o.

Základní popis

Nabízíme exotické dřeviny na venkovní terasy, pergoly a Grenadeck, kusový nábytek, interiery, kuchyně včetně spotřebičů, vestavěné skříně, postele včetně matrací přímo z výroby

Adresa

Dvůr Koroseky 133
370 01 Homole

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45023824
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  7
Roční obrat:  2000000

Výrobky, činnosti

Vybavení účelových interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 250 102
E-mail: klement@artes.cz
WWW: www.artes.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Klement - Jednatel

Mobil: +420 602 491 663
Další firmy v oboru

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.