• Detail firmy

BETOP - JARMILA PAVLÍKOVÁ

Základní popis

Výroba a prodej-okenní parapety,venkovní parapety, obklady, obklady a dlažba, police, obklady schodů, sokly, lemy na bazény, okraje bazénů, podezdívky, krbové desky, samonosné schody

Adresa

Nám. Svobody 10
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69663688
DIČ:  293-6756190859
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej-okenní parapety,venkovní parapety

obklady, obklady a dlažba, police, obklady schodů, sokly, lemy na bazény, okraje bazénů, podezdívky, krbové desky, samonosné schody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 239 104
Mobil: +420 603 956 613
Fax: +420 547 239 104
E-mail: betop@sky.cz
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

Ján Mikula - Truhlářství

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od roku 2002. Každý kus námi vyrobeného nábytku je originál, proto je pro nás důležité osobní jednání, kde nám nastíníte Vaše představy a my Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kromě nábytku vyrábíme také interiérové dveře, obložky či schody a umíme vyrobit i nábytek atypický. Naší prioritou je 100% spokojenost zákazníka, který se k nám rád vrací.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.