• Detail firmy

ANDRES & VILD s. r. o.

Základní popis

Stavební společnost Andres a Vild,spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako nová firma v České republice. Firma se od počátku své existence orientovala na stavební práce prováděné v nejvyšší kvalitě, kterou považuje za naprostou prioritu ve své činnosti.

Adresa

Na Louce 96
267 01 Králův Dvůr u Berouna

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41191862

Výrobky, činnosti

Inženýrské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 637 190
E-mail: office@andres-vild.cz
WWW: www.andres-vild.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Andres - Jednatel

Mobil: +420 602 262 264

Ing. Josef Vild - Jednatel

Mobil: +420 602 262 265
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.