• Detail firmy

STAKOM s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavby rodinných domků na klíč, zateplování fasád, půdní vestavby, tepelné izolace, kompletní rekonstrukce domů i bytů

Adresa

Heldova 9
320 22 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40525520

Výrobky, činnosti

Stavební izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 223 984
Fax: +420 377 223 984
E-mail: info@stakom-plzen.cz
WWW: www.stakom-plzen.cz

Kontaktní osoba

Dana Polívková - Jednatel

Mobil: +420 603 496 634

František Polívka - Jednatel

Mobil: +420 603 835 393
Další firmy v oboru

Bohumil Novohradský - STAVITEL

Specializací společnosti je výstavba komunikací a zpevněných ploch, kanalizací a vodovodů, vodních nádrží a ČOV. Realizujeme rovněž základy pro RD a oplocení. Provádíme zemní práce včetně terénních úprav, demolice a v neposlední řadě zajišťujeme i prodej a dovoz stavebních materiálů. Našim zákazníkům garantujeme kvalitně odvedenou práci, dodržení dohodnutých termínů a korektní jednání.

SÁDROSTAV Pojar a Velek

Specializujeme se na montáž sádrokartonových příček a stropů, montáž kazetových stropů a montáž izolace. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.