• Detail firmy

SCHWARZ s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme ostrahu majetku a osob. Nabízíme elektronické požární a zabezpečovací signalizace. Provádíme měření spalinových cest, školení PO a BOZP.

Adresa

Čs. armády 1
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61677744
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  150

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 629 142
E-mail: schwarz.vosahlik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Bc. Václav Vošahlík - Jednatel

Mobil: +420 603 845 652
Další firmy v oboru

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.