• Detail firmy

FINVEST PŘÍBRAM s. r. o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, zastupování klientů před FÚ...jednodenní semináře na téma daní, ale třeba i o kurzy účetni

Adresa

Nám. T. G. Masaryka 1
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49827693
DIČ:  CZ69827693

Výrobky, činnosti

Dlouhodobé úvěry

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 628 777
Fax: +420 318 629 884
E-mail: finvest@finvest.cz
WWW: www.finvest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Dvořák - Jednatel

Ing. Pavel Komrska - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.