• Detail firmy

AZ FLEX a.s.

Základní popis

Jsme odborný velkoobchod pro tepelné izolace, technické izolace, stropní podhledy, minerální podhledy a dekorační prvky od dodavatelů Armacell, Armstrong, Foamglas, AMF, Isover, Mirelon, NMC, ORAC DECOR, Paroc, Rockwool, Ursa.

Adresa

Zelenkova 533/3
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26419769
DIČ:  CZ26419769
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10
Roční obrat:  27000000

Výrobky, činnosti

Izolátory

potrubní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 011 631
Fax: +420 261 710 445
E-mail: azflex@azflex.cz
E-mail: hola@aztflex.cz
WWW: www.azflex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kuklík - Technický ředitel

Pavel Zelený - Předseda představenstva

Bc. Ondřej Vondruška - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.