• Detail firmy

Miloslav Lovčuk

Základní popis

Nabídka topenářských, vodoinstalatérských a plynařských prací. Poskytování zednických i elektrikářských služeb a zateplování budov a domů.

Adresa

Sokolovská 422
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61068586

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 624 032
Mobil: +420 602 334 009
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

PLOTY, BRÁNY - Petr Novotný

Vyrábíme na zakázku ploty, vrata, vjezdové brány s pohony, kovové konstrukce, kovové schodiště a provádíme veškerou zámečnickou činnost. Nabízíme kvalitní výrobu dle Vašich přání a požadavků v kusovém nebo malosériovém provedení.

Karel Váchal - ZPRACOVÁNÍ NEREZU

Nabízíme kompletní služby v oblasti kovovýroby. Zpracováváme nerezovou ocel a v případě zájmu si můžete vybrat také zpracování oceli a barevných kovů. Vyrábíme například zábradlí, madla, výkladce, brány, ploty, schodiště, interiérové doplňky atd. Jestliže si nevyberete z nabídky, rádi pro Vás produkt vytvoříme na míru.