• Detail firmy

VOJÁČEK

Základní popis

Prodej konferenčních, kancelářských židlí a křesel. Prodej stolů, stolků a kuchyňských kompletů, prodej náhradních dílů kancelářských a konferenčních křesel a židlí. Montáž vestavěných skříní, nábytku na míru, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu.

Adresa

Bříšťany 100
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69146730
DIČ:  CZ6606040144

Výrobky, činnosti

Montáže žaluzií

Montáž vestavěných skříní, nábytku na míru, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 934 787
E-mail: obchod@zidle-vojacek.cz
WWW: www.zidle-vojacek.cz

Kontaktní osoba

Luděk Vojáček - Majitel

Mobil: +420 603 934 787
E-mail: obchod@zidle-vojacek.cz
Další firmy v oboru

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!