• Detail firmy

LAKVA

Základní popis

Voda topení odpady Stavby Koupelny Skušenosti- Hotely Praha . Globus. Interšpar. Kaufland atd. Dlouhodobá spolupráce OSBD Olomouc + město Šternberk a OU.

Adresa

Lužická 3
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45189421
DIČ:  CZ6605170583

Výrobky, činnosti

Přestavba bytových jader

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 720 403
E-mail: lakvavodotopo@seznam.cz
E-mail: lakva@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Lakva - Majitel

Telefon: 602 720 403
E-mail: lakvavodotopo@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.