• Detail firmy

AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.

Základní popis

AVEX COMPUTER SYSTEMS je spolehlivým partnerem přinášejícím klientům IT řešení, které jim umožňuje růst a udržení si konkurenceschopnost.

Adresa

Smetanova 2401
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25303040
DIČ:  CZ25303040

Výrobky, činnosti

Internetová reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 002 700
Telefon: +420 577 002 703
Mobil: +420 608 600 303
E-mail: obchod@avex.cz
WWW: avex.cz/computer

Kontaktní osoba

Michal Výmola - Jednatel

Martin Koutný - Jednatel

Jan Lutonský - Jednatel

Další firmy v oboru

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.