• Detail firmy

STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s.

Základní popis

Projekce a dodávka staveb. Novostavby, rekonstrukce, opravy, zateplování fasád. Výroba oken a dveří. Energeticky úsporné regenerace panelových i zděných bytových domů vlastními systémy. Bezplatné konzultace a poradenství.

Adresa

Kounicova 67
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26232073
DIČ:  CZ26232073

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: 538 711 799
Telefon: +420 538 711 722
Telefon: 800 313 000
Fax: +420 538 711 712
E-mail: okna@stavoprojekta.cz
WWW: www.stavo-plast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Čermák - Předseda představenstva

Ing. Roman Čermák - Jednatel

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů