• Detail firmy

HOTEL BAYER - Eduard Hrabal

Základní popis

Nabídka ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s koupelnou a televizí. V budově je k dispozici pivnice a noční bar s hernou

Adresa

Havlíčkova 273
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40430448

Výrobky, činnosti

Hotel

Nabídka ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích s koupelnou a televizí. V budově je k dispozici pivnice a noční bar s hernou

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 938 005
Mobil: +420 607 577 158
E-mail: hotelbayer@seznam.cz
WWW: hotelbayer.unas.cz

Kontaktní osoba

Eduard Hrabal - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marie Seelová

Penzion v přírodě v blízkosti rybníka a zámku Konopiště s celoročním provozem. Ideální místo pro trávení aktivní i odpočinkové dovolené uprostřed lesů a zároveň nedaleko Prahy.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.