• Detail firmy

SABE BRNO s.r.o.

Základní popis

firma SABE již 15 let dodává pro společnosti v České republice veškeré zboží, potřebné pro hladký chod Vašich kanceláří. Velkoobchod s papírenským zbožím a kancelářskými potřebami; výroba razítek na počkání; gravírování do mosazi a plastu.

Adresa

Vídeňská 68
601 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49966600

Výrobky, činnosti

Polygrafická výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 212 646
Fax: +420 545 215 110
E-mail: sabe@comp.cz
WWW: www.sabe.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Zapletal - Jednatel

Mobil: +420 603 470 589

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.