• Detail firmy

TRADE CENTRE PRAHA a.s.

Adresa

Blanická 28
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00409316
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  65

Výrobky, činnosti

Správa nemovitostí

Správa a údržba nemovitostí,zejména pečuje o řádný technický stav spravovaných nemovitostí, zajišťuje jak jejich běžnou údržbu a opravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 013 611
Telefon: +420 222 013 111
Fax: +420 222 251 814
E-mail: email@tcp-as.cz
E-mail: m.kocickova@tcp-as.cz
WWW: www.tcp-as.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Marie Kočičková

Ing. Pavel Ing. Klega - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.