• Detail firmy

KAVECO press s.r.o.

Adresa

8.března 2a
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25319540
DIČ:  CZ25319540
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Ofsetový tisk

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 220 222
Telefon: +420 567 220 452
E-mail: kaveco@jia.czn.cz
WWW: www.kaveco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Naďa Vilímová - Ředitel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.