• Detail firmy

Jelínek Zdeněk

Základní popis

Opravujeme a převíjíme elektromotory všech typů a značek tuzemských i zahraničních, včetně dvou nebo třírychlostních.

Adresa

Mánesova ulice
751 31 Lipník nad Bečvou

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43600336
DIČ:  43600336
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy elektromotorů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 772 601
Mobil: +420 736 186 075
E-mail: jelinek.zdenek@volny.cz
WWW: www.jelinek-elektromotory.cz/

Kontaktní osoba

Zdeněk Jelínek - Majitel

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

KVELB s.r.o.

Elektrické pohony Siemens – elektromotory, elektropřevodovky, frekvenční měniče, softstartéry, hřídelové spojky a komponenty pro automatizaci. Úpravy a opravy motorů a převodovek. Certifikace ISO9001:2000, Solution Partner Siemens a SERCO.