• Detail firmy

BM SERVIS s. r. o.

Základní popis

Česká softwarová firma, autor a dodavatel podnikového informačního systému Bílý Motýl s procesní architekturou, specialista na procesní řízení.

Adresa

Školní 2235
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45021601
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Podnikový informační systém Bílý Motýl

Procesní informační systém - ERP Bílý Motýl umožňující přesné nastavení procesů dle firemního know-how. Moduly: Finance, Obchod + CRM (Nákup i Prodej), Majetek, Sklady, Výroba, TPV, Řízení projektů, Správa dokumentů, Řízení komunikace a úkolů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 313 770
Mobil: +420 601 302 090
E-mail: bmservis@bmservis.cz
WWW: www.bmservis.cz

Kontaktní osoba

Michaela Bébrová

Další firmy v oboru

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.