• Detail firmy

MP TRANS spol. s r.o.

Adresa

Dudíkova 1247
752 01 Kojetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46576509

Výrobky, činnosti

Zásilková služba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 764 021
Mobil: +420 603 518 736
Fax: +420 581 764 021
E-mail: maga.v@mptrans.cz
E-mail: info@mptrans.cz
WWW: www.mptrans.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Maga - Jednatel

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.