• Detail firmy

KARDA, s.r.o

Základní popis

Výroba vyrovnávacích a invalidních plošin. Prodej hydraulických prvků.

Adresa

Heřmaničky 2
257 89 Heřmaničky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25695690

Výrobky, činnosti

Nákladní výtahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 814 443
Telefon: +420 317 723 308
WWW: www.karda-sro.com/

Kontaktní osoba

František Karda - Jednatel

Mobil: +420 731 558 991

Ing. Hana Kardová - Jednatel

Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

Miroslav Navrátil

Zajišťujeme montáž, kompletní servis a pronájem kvalitních stavebních výtahů GEDA německé výroby, určených jak pro přepravu materiálu, tak i pro přepravu materiálu a osob. Stavební výtahy GEDA splňují náročné normy EU a jsou schváleny a certifikovány pro provoz v ČR. Využití nacházejí především na stavbách, při rekonstrukcích, opravách střech a fasád domů. Jejich předností je úspora času a peněz.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!