• Detail firmy

Tomáš Knytl - ALTO štukatérství a restaurování

Základní popis

Provádění štukatérských, restaurátorských a umělecko-malířských prací. Obnova památkových i moderních objektů všech slohů a stylů.

Adresa

NA CHODOVCI 2549/44
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18645267
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Restaurování starých budov

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 526 392
Mobil: +420 603 526 391
WWW: www.altostuk.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Knytl - Majitel

Telefon: +420 603 526 391
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.