• Detail firmy

Poloma - dřevovýroba a.s.

Adresa

Přímětická 52
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49969854
DIČ:  CZ49969854

Výrobky, činnosti

Eurookna

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 202 119
E-mail: mtemanova@plvd.cz
WWW: plvd.cz

Kontaktní osoba

Jan Pauzar - Ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

PLOMA, a.s.
Velkomoravská 933
695 25 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.