• Detail firmy

Milan Císař - Teldom

Základní popis

Provádíme opravy a montáže - domácí telefony, zvonky, kódovače, elektrické zámky, čipové otvírání dveří.

Adresa

Malenická 1786
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49690582

Výrobky, činnosti

Bezdrátové domovní zvonky

Provádíme opravy a montáže - domácí telefony, zvonky, kódovače, elektrické zámky, čipové otvírání dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 910 392
Mobil: +420 602 732 618
E-mail: milancisar@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Císař - Majitel

Mobil: +420 602 732 618
Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.