• Detail firmy

TOP - STAV - ELEKTRO, S.R.O..

Základní popis

Provádíme kompletní služby od projektu po revizi, průmyslové a bytové instalace, kompletní rekonstrukce, veškeré instalatérské a malířské práce.

Adresa

Pod Vyšehradem 4
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60470399
DIČ:  CZ60470399

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 430 283
Mobil: +420 603 431 705
E-mail: info@topstavelektro.cz
WWW: www.topstavelektro.cz

Kontaktní osoba

Luděk Demczak - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

Vllnna, s.r.o.

Architektonická kancelář Vllna se zaměřujeme na vypracování architektonických studií a projektové dokumentace, realizaci interiérů na klíč, přestavby rodinných domů a návrhy pasivních domů. Dodáváme dřevěné zahradní altány a venkovní zahradní sauny kompletně na klíč. Rovněž zajistíme montáž zahradních altánů a saun. Naší specializací jsou domy se stromy s důrazem na zdravé bydlení.