• Detail firmy

DHJ KOVO s. r. o.

Základní popis

Výroba ocelových konstrukcí. Zajištění kovovýroby a stavebního zámečnictví.

Adresa

Masarykova 274
687 08 Buchlovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46975543
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Stavební zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 595 317
Mobil: +420 777 749 389
Mobil: +420 777 783 213
E-mail: petr.jez@c-box.cz
E-mail: dhjkovo@uh.cz
WWW: www.dhjkovo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dvořáček - Jednatel

Ing. Naďa Ježová - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.