• Detail firmy

ACCORD GROUP CESKA, s.r.o.

Základní popis

personálně poradenská společnost zajišťuje vyhledávání pracovníků na manažerské pozice, coaching, interkulturální trénink

Adresa

Na Šafránce 22
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48584789
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  18

Výrobky, činnosti

Zprostředkování zaměstnanců

personálně poradenská společnost zajišťuje vyhledávání pracovníků na manažerské pozice, coaching, interkulturální trénink

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 740 205
Fax: +420 271 740 203
E-mail: prague@accord-ece.com
WWW: www.accordgroup.net

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Martin - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

WorkTime s.r.o.

Nabízíme komplexní služby personální agentury. Zajistíme pracovníky nebo brigádníky pro Vaší firmu nebo Vám přímo vyhledáme zaměstnání. Zprostředkujeme občasnou pracovní výpomoc. Využijte naše zkušenosti pro kompletní služby studentské agentury práce. Spolehlivě zajistíme pracovníky a brigádníky pro různé pracovní pozice ve Vaší firmě. Věříme, že budete spokojeni i po finanční stránce.