• Detail firmy

Malkol czo, spol. s r.o.

Základní popis

Přesné svarky, kooperativní kovovýroba, komponenty strojních zařízení, konstrukce z výpalků, rámy a komponenty pro kamenodrtiče, vodní turbíny, pracovní plošiny, součásti pro návěsy a přívěsy, svařování, obrábění, ohraňování, dělení, skružování.

Adresa

Bušovice 4
338 24 Bušovice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14703700
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  27
Roční obrat:  110000000

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní mříže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 781 289
Fax: +420 371 781 299
E-mail: kovo@malkol.cz
WWW: www.malkol.cz

Kontaktní osoba

Milan Koželuh - Jednatel

Mobil: +420 777 814 369
Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.