• Detail firmy

VIDIS s.r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba profesionálních systémů digitálního zpracování obrazu se zaměřením na aplikace pro práci s obrazy ve zdravotnictví.

Adresa

Hvožďanská 3
142 21 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45279357

Výrobky, činnosti

Služby zákazníkům

Návrh a výroba specializovaného HW Vývoj zákaznického SW

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 911 676
Fax: +4 202 495 512
E-mail: vidis@vidis.cz
WWW: www.vidis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Mikulec - Jednatel

Telefon: +420 271 192 124
E-mail: vidis@vidis.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.