• Detail firmy

Ing. Václav Mořkovský

Základní popis

Výroba a konstrukce nástrojů, prototypových dílů a nářadí. nástroje na vstřikování plastů nástroje pro vstřikování technické pryže nástroje pro vstřikování lehkých slitin nástroje pro vstřikování silikonu nástroje pro tváření kovů

Adresa

Hviezdoslavova 547/12
746 01 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46164758
DIČ:  CZ46164758

Výrobky, činnosti

Formy pro vstřikování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 712 094
Mobil: +420 777 073 300
E-mail: info@morkovsky.cz
WWW: www.morkovsky.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Mořkovský - Majitel

Mobil: +420 777 073 300

Pobočky

Moravská nástrojárna, a.s.
Hviezdoslavova 547/12
746 01 Opava - Předměstí

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

AKPOL S.C. Kazimierz Bykowski Andrzej Mejza

Naše společnost byla vytvořena pro naše zákazníky. Nabízíme zámečnické služby, jakož i zpracování oceli, kovů, hliníku a litiny. Zabýváme se také obrábění, pískování, frézování, vrtání, řezání závitů. Plazmové řezání, které poskytují tu výhodu, že naší společnosti. Máme moderní stroje a skupinu kvalifikovaných pracovníků.