• Detail firmy

CMC Graduate School of Business o.p.s.

Základní popis

CMC je manažerskou školou. Již 20 let poskytuje manažerské vzdělávání nejvyšší kvality. S Maastricht School of Management pořádá víkendový MBA program s akreditací AMBA a také nabízí řadu kurzů exekutivního vzdělávání, semináře a programy na míru.

Adresa

náměstí 5.května 2
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25692101
DIČ:  CZ25692101
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Školení, kurzy manažerů a obchodníků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 999 138
Telefon: +420 326 992 111
Fax: +420 326 992 150
E-mail: jmacke@cmc.cz
WWW: www.cmc.cz

Kontaktní osoba

Jakub Sýkora

Ing. Filip Hrnčíř, MBA

Ing. Jan Macke - Marketingový ředitel

Ing. Tomáš Janča, MBA - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.