• Detail firmy

ALPHA MANAGEMENT CONSULTANTS s.r.o.

Základní popis

Alpha Management Consultants vznikla v roce 1994 s cílem uspokojit poptávku zahraničních investorů hledajících nové příležitosti v regionu střední a východní Evropy. Poradenství nově příchozím firmám se v devadesátých letech stalo naší doménou.

Adresa

Týnská 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62907409

Výrobky, činnosti

Vstupní strategie

- studie proveditelnosti, podnikatelský plán

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 826 086
Fax: +420 224 828 044
E-mail: info@alpha.cz
WWW: www.alpha.cz

Kontaktní osoba

Evženie Býmová - Jednatel

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

MOLEX spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Nabízíme správu nemovitostí s nebytovými prostory. Provádíme likvidaci, ale i zakládání společností včetně poskytnutí právního servisu.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.