• Detail firmy

ALPHA MANAGEMENT CONSULTANTS s.r.o.

Základní popis

Alpha Management Consultants vznikla v roce 1994 s cílem uspokojit poptávku zahraničních investorů hledajících nové příležitosti v regionu střední a východní Evropy. Poradenství nově příchozím firmám se v devadesátých letech stalo naší doménou.

Adresa

Týnská 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62907409

Výrobky, činnosti

Vstupní strategie

- studie proveditelnosti, podnikatelský plán

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 826 086
Fax: +420 224 828 044
E-mail: info@alpha.cz
WWW: www.alpha.cz

Kontaktní osoba

Evženie Býmová - Jednatel

Další firmy v oboru

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.