• Detail firmy

IDS Scheer ČR, s.r.o.

Základní popis

Výroba softwaru určeného k řízení podnikových procesů.

Adresa

Na příkopě 958/25
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62908901
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  65
Roční obrat:  135000000

Výrobky, činnosti

Integrace softwarového řešení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 524 666
E-mail: info-cz@ids-scheer.com

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hejduk - Jednatel

Ing. Martin Píša - Jednatel

Další firmy v oboru

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.