• Detail firmy

Jiří Hlobil

Základní popis

Provádíme zakázkovou výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní, interierového i venkovního nábytku všeho druhu. Vyrábíme dveře posuvné, shrnovací, okna kastlová, zdvojená, dveře typu Euro, schodiště, podlahy, zahradní pergoly, přístřešky.

Adresa

Náves Svobody 26/52
783 71 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12102555
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

vestavěných skříní, interierového i venkovního náb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 313 872
E-mail: jiri.hlobil@volny.cz
WWW: www.truhlarstvihlobil.cz

Kontaktní osoba

Jiří Hlobil - Majitel

Mobil: +420 603 521 060
Další firmy v oboru

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.