• Detail firmy

D.A.S. pojišťovna právní ochrany a.s.

Základní popis

Nabízíme pojištění právní ochrany pro motorová vozidla, řidiče, rodiny, zaměstnance, v případě úrazu, nemovitostí, lékaře a lékárníky, podnikatele.

Adresa

Vyskočilova 1481/4, BB Centrum, budova β
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61860701
Rok založení:  1995

Výrobky, činnosti

Pojišťovny, pojištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 990 711
Fax: +420 267 990 727
E-mail: das@das.cz
WWW: www.das.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Roman Flek - Prokurista

Mgr. Jitka Chizzola - Předseda představenstva

Johannes Loinger - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.