• Detail firmy

VADS, a.s.

Základní popis

VADS, a.s. v Bohumíně se zabývá čištěním železničních cisternových vozů, autocisteren, čištěním mobilních a stabilních nádrží, čištěním zaolejovaných vod a likvidací odpadů.

Adresa

Nový Bohumín 1183
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47473070
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  10000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Středisko údržby a opravy železniční techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 012 190
Telefon: +420 596 014 232
Fax: +420 596 018 276
E-mail: vads@vads.cz
WWW: www.vads.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.