• Detail firmy

TELSPOJ spol s.r.o.

Základní popis

servis telekomunikačních zařízení, montáž, opravy, údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí

Adresa

Dobrná 140
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62244761

Výrobky, činnosti

telekomunikačních zařízení

servis telekomunikačních zařízení, montáž, opravy, údržba vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 525 138
Fax: +420 412 525 139

Kontaktní osoba

Petr Kronus - Jednatel

Mobil: +420 602 428 751
Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.