• Detail firmy

SPEDQUICK spol. s.r.o. - svobodný celní sklad

Základní popis

skladování zboží ve svobodném pásmu, skladování v běžném skladu. Poskytujeme celní deklaraci pro smluvní partnery, logistické a přepravní služby. Real

Adresa

Františkov nad Ploučnicí
407 23 Františkov nad Ploučnicí

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00553018

Výrobky, činnosti

skladování zboží ve svobodném pásmu, skladování

skladování zboží ve svobodném pásmu, skladování v běžném skladu. Poskytujeme celní deklaraci pro smluvní partnery, logistické a přepravní služby. Realizujeme obchodní činnosti jako například změnu vlatníka zboží, změnu ceny zboží a další. zajistíme d

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 586 833
Mobil: +420 603 847 114
Fax: +420 412 586 822

Kontaktní osoba

Ing. LIBUŠE VOJÁČKOVÁ - Jednatel

Ing. JAN HAMÁČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.