• Detail firmy

BJ EXPORT s.r.o.

Základní popis

Dovoz a vývoz zboží, výroba v dceřinných společnostech, dřevěná okna, plastová okna, hliníková okna, sportovní potřeby dřevěné, hokejové hole, saně, lehátka, plovoucí podlahy, kancelážský nábytek

Adresa

Karlovo nám. 3
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49618270

Výrobky, činnosti

Vývoz do západní Evropy

Dovoz,vývoz zboží,dřevěná okna,plastová okna,hliníková okna,sportovní potřeby dřevěné,hokejové hole,saně,lehátka,plovoucí podlahy,kancelážský nábytek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 721 011

Kontaktní osoba

CSc Ivan Doc.Fischer - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

AuPortal s.r.o.

Specializujeme se na dovoz investičního zlata a stříbra do České republiky a na Slovensko, a to jak pro soukromé osoby, tak i pro živnostníky a majitele společností. Našimi partnery jsou přední zahraniční výrobci a dodavatelé investičního zlata a stříbra, kteří jsou v oblasti nákupu a logistiky investičního zlata a stříbra špičkovými odborníky. Dokážeme vyhovět potřebám malých i velkých investorů.