• Detail firmy

UNICODE MD s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní řešení v oblasti čárového kódu a etiketování.Máme termo a termotransferové tiskárny etiket či štítků.

Adresa

Karlovo náměstí 161
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15824926
DIČ:  CZ15824926
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  12
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket CITIZEN a GODEX

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 323 039
E-mail: unicode@unicode.cz
WWW: www.unicode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Marek - Jednatel

Ing. ADÉLA MARKOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

Dagmar Roztočilová

Jsme dodavatelem široké nabídky měřicích přístrojů a technologie. Provádíme servis a opravy měřících přístrojů, rovněž také kalibrace přístrojů v akreditované laboratoři dle platných norem. V našem sortimentu naleznete zkoušečky, testery, multimetry, měřiče, průmyslové teploměry, analyzátory, wattmetry, pyrometry, vlhkoměry, otáčkoměry, laboratorní zdroje, RLC měniče, revizní přístroje.