• Detail firmy

KADLEC ELEKTRONIKA s.r.o.

Základní popis

výrobce elektronických zobrazovacích systémů, Vyrábíme a opravujeme elektronické zobrazovací zařízení, vyvolávací, lístkové a pořadové systémy a zařízení.

Adresa

Kamenice 3
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25518402
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Identifikační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 425 811
Telefon: +420 547 425 814
Fax: +420 547 425 810
E-mail: kadlec@kadlecelektro.cz
WWW: www.kadlecelektro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Kadlec - Ředitel

Mobil: +420 602 710 876
Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.