• Detail firmy

PALETTEN - SERVICE PRAHA, s.r.o.

Základní popis

Nákup a prodej euro palet.

Adresa

Blešnovská 695
190 14 Praha 9 - Klánovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25623206
DIČ:  CZ25623206
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  18000000

Výrobky, činnosti

Palety dřevěné

Nákup a prodej euro palet.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 920 926

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kusák - Jednatel

JUDr. Jaroslav Markuzi - Jednatel

Další firmy v oboru

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.