• Detail firmy

TRENDEX - NOVA a.s.

Základní popis

Nabízíme projekce a montáže vyhrazených plynových, tlakových i energetických zařízení. Poskytujeme bioplynové stanice, topení a vodoinstalace.

Adresa

Na Křtaltě 19
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25832905
DIČ:  CZ25832905
Rok založení:  1999
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Zateplovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 414 597
Mobil: +420 777 771 807
Fax: +420 583 414 597
E-mail: minar@trendex.cz
E-mail: trendex@volny.cz
WWW: www.trendex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Novák - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

CRYOS s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na montáž a opravy chladících a mrazících zařízení. Zajišťujeme dodávky, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizací, chladniček, mrazniček, a to jak pro domácnosti, tak i pro restaurace, obchody, zdravotnická zařízení apod. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize úniku chladících zařízení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.