• Detail firmy

PROKOP ENGINEERING BRNO, spol. s r.o.

Základní popis

v oboru výstavby investičních celků "na klíč", a to zejména v oborech zpracování ropy, ropných produktů, plynů, chemie a biotechnologie. výstavby zařízení pro ropný, chemický

Adresa

Kroftova 80b
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26292114
DIČ:  CZ26292114

Výrobky, činnosti

Investiční celky

projekční zpracování a výstavba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 321 212
Telefon: +420 541 580 111
Fax: +420 541 210 079
E-mail: pe@prokop-engineering.cz
WWW: prokop-engineering.cz

Kontaktní osoba

ing. Emil Prokop - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".