• Detail firmy

TRASCO spol. s r.o.

Základní popis

Firma se zaměřila na výzkum, vývoj a výrobu měřící a regulační techniky s použitím mikroprocesorů. Nosným programem firmy TRASCO jsou systémy programové regulace teploty jednotlivých místností, to je systémy programové úspory tepla.

Adresa

1.máje 823
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41084721
DIČ:  CZ41084721
  • Služby

Výrobky, činnosti

Regulace topení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 605 484
Mobil: +420 777 141 045
Fax: +420 571 602 284
E-mail: trasco@trasco.cz
WWW: www.trasco.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Zdeněk Foukal - Jednatel

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.