• Detail firmy

H.U.P. ocel, v.o.s.

Základní popis

Prodáváme spojovací materiál jako šrouby pevnostní i nepevnostní, vruty, samořezné šrouby, matky, hřebíky.

Adresa

Stránského 265/2a
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46902775
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

Hutní materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 218 355
Mobil: +420 602 768 191
WWW: www.hupocel.cz

Kontaktní osoba

Hrabálek Jiří

ROBERT ŠVOMA - Jednatel

Mobil: +420 606 484 479
Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.

LOI-Poland Sp. z o.o.

Zabýváme dodáváním pecí do jakéhokoliv typu průmyslů. Patříme do mezinárodní společnosti, která se zabývá výstavbou průmyslových pecí k topnému zpracování kovů. Nabízíme pece a topná zařízení pro sportovní haly, průmyslové objekty i kostely. Veškerý sortiment je k dispozici na našich internetových stránkách. Více informací rádi poskytneme při telefonickém nebo mailovém kontaktu.