• Detail firmy

B L A Ž E K, s.r.o.

Základní popis

Zámečnictví,Dokončovací práce,Přípravné práce pro stavby,Reklama, tisk a marketing,Demolice a příprava staveniště,Výroba zámků a kování

Adresa

K Třebonicům 46
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47120690
DIČ:  CZ47120690

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Zámečnictví,Dokončovací práce,Přípravné práce pro stavby,Reklama, tisk a marketing,Demolice a příprava staveniště,Výroba zámků a kování

Kontaktní osoba

JIří Blažek - Jednatel

ing. Petr Blažek - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.