• Detail firmy

Zbyněk Toman - Elmontop

Základní popis

Nabízíme kompletní dodávky elektromontážních prací : -silnoproudé rozvody -slaboproudy -hromosvody -revize elektroinstalace - výchozí i periodické -zemní práce a stavby pozemních inž.a kabel.síti -vyplňování přihlášek pro odběratele ČEZ

Adresa

Štěpánovice 85
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10348239
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize inženýrských sítí

Kontaktní osoba

Zbyněk Toman - Majitel

Telefon: +420 777 871 600
E-mail: zbynektoman@klatovsko.cz
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.