• Detail firmy

Zbyněk Toman - Elmontop

Základní popis

Nabízíme kompletní dodávky elektromontážních prací : -silnoproudé rozvody -slaboproudy -hromosvody -revize elektroinstalace - výchozí i periodické -zemní práce a stavby pozemních inž.a kabel.síti -vyplňování přihlášek pro odběratele ČEZ

Adresa

Štěpánovice 85
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10348239
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  8
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Revize inženýrských sítí

Kontaktní osoba

Zbyněk Toman - Majitel

Telefon: +420 777 871 600
E-mail: zbynektoman@klatovsko.cz
Další firmy v oboru

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KOMINICTVÍ - LUBOŠ HESS

Komplexní služby v kominickém oboru od klasického čištění komínových průduchů až po měření spalovacích procesů u všech typů spotřebičů paliv.