• Detail firmy

ARIANE, s.r.o.

Základní popis

Hardware-maloobchod:prodej-tiskárny samolepicích štítků pro průmyslové výroby,kanceláře i domácnosti,Kancelářská technika-prodej-označovací systémy pro kabely,rozváděče,Štítky,jmenovky,-smršťovací bužírky

Adresa

Antala Staška 1859/34
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49683420
DIČ:  CZ49683420

Výrobky, činnosti

Štítky, jmenovky

provádí popis - elektroinstalacezakázkový popis, zákaznické značení - nerezové štítky - smršťovací bužírky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 296 508 510
Mobil: +420 721 212 595
E-mail: ariane@arianepro.cz
WWW: www.arianepro.cz

Kontaktní osoba

Jana Burgerová - Jednatel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.